sobota, 20 października 2012

inspiracje do ćwiczeń :) jak zrzucić boczki?

Witajcie:)

dziś chciałabym poruszyć temat dążenia do pięknej, zgrabnej sylwetki.
zawsze miałam wahania wagi, raz byłam szczupła a niedługo po tym przybierałam na wadze. ostatnimi czasy zauważyłam, że przez moje lenistwo, stres, pośpiech w szkole, niewłaściwe odżywianie (najprościej na zajęcia wziąć kanapki, popić słodkim sokiem lub wodą a po zajęciach dla relaksu wypić sobie piwo lub dwa...)) doprowadziły do tego że się spasłam :( przybrałam na wadze, urósł mi brzuch i boczki są jeszcze większe!

postanawiam poprawę i więcej nie grzeszyć! ;-) poszperałam w sieci i znalazłam super inspirującą kobietkę - zajrzyjcie na jej kanał (wystarczy kliknąć w miniaturę poniżej), zachęcam gorąco. Jest PRZEEEEMIŁA! aż chce się ćwiczyć! na kanale ma filmy instruktażowe z ćwiczeniami na dane partie ciała jak też porady żywieniowe - super :D
wszystko zacznę od dziś powoli wprowadzać w swoje życie.

 


 
 

 ciekawa jestem czy odwiedzają mnie tu takie z was, które mają swoje sprawdzone sposoby na spalenie 'boczków' i brzucha :) podzielcie się swoimi doświadczeniami!1 komentarz:

  1. Ja jakoś wcale nie mam motywacji do ćwiczeń, dwa tygodnie to u mnie góra :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i poświęcony czas. :-)

Czytam wszystkie komentarze i odwiedzam blogi osób komentujących (poprzez wasze profile).
Jeśli chcesz wkleić tu link i promować cokolwiek to chociaż wysil się na krótkie odniesienie do mojego wpisu. Spam będzie usuwany.
Na zadane pytania odpowiadam pod tym samym postem.