środa, 16 maja 2012

PETYCJA do Rossmanna - powiększenie całości asortymentu kosmetyków naturalnych

 

"My, niżej podpisane zwracamy się z uprzejmą prośbą o poszerzenie asortymentu naturalnych kosmetyków w sieci drogerii Rossmann.
Jako świadome konsumentki doceniamy preparaty o "przyjaznym"składzie,  które nie szkodzą ani nam, ani środowisku. Chcemy mieć możliwość większego wyboru dobrych jakościowo, ekologicznych kosmetyków.
Potrafimy analizować składy i jesteśmy świadome negatywnego działania na nasz organizm takich substancji jak: parabeny, oleje mineralne, glikol propylenowy, sztuczne barwniki, chemiczne detergenty...
Naturalna, zdrowa pielęgnacja nie może być przywilejem tylko nielicznych. Pragniemy szerokiego, przystępnego cenowo asortymentu, dostępnego dla każdego/każdej z nas.
Rossmann jest największą siecią drogerii w Polsce i mamy do niej zaufanie. Liczymy więc na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby."


 i potwierdź klikając link otrzymany na maila.myślę, że to kwestia warta uwagi i trzeba ją poruszyć. to nie zaszkodzi a może wyjść nam na dobre :)
jeśli jesteście tego samego zdania to zachęcam was do podpisania się pod tą petycją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz i poświęcony czas. :-)

Czytam wszystkie komentarze i odwiedzam blogi osób komentujących (poprzez wasze profile).
Jeśli chcesz wkleić tu link i promować cokolwiek to chociaż wysil się na krótkie odniesienie do mojego wpisu. Spam będzie usuwany.
Na zadane pytania odpowiadam pod tym samym postem.